KIDSOK rozšiřuje od příštího roku svou nabídku

Krajský koordinátor dopravy (KIDSOK) rozšiřuje svou nabídku elektronických dokladů IDSOK a zavádí celosíťové jízdenky IDSOK

Krajský koordinátor dopravy (KIDSOK) od příštího roku zavede celosíťové jízdenky IDSOK. Bude s nimi možné neomezeně cestovat veřejnou dopravou po celém Olomouckém kraji. V elektronické formě cestující dostanou možnost koupit si je jako sedmidenní, měsíční, čtvrtletní a roční. Jednodenní doklady zůstávají v papírové podobě.

Krajský koordinátor dopravy (KIDSOK) od 1. ledna 2021 rozšíří také nabídku jízdních dokladů IDSOK. V elektronické podobě bylo dosud možné koupit sedmidenní
a měsíční. Od příštího roku bude mít KIDSOK v nabídce v e-shopu na adrese eshop.idsok.cz také čtvrtletní a roční elektronické jízdenky.

KIDSOK zjednodušuje také uplatňování studentských slev. Vedle klasické podoby mezinárodního studentského průkazu ISIC bude od začátku roku 2021 akceptována také jeho digitální verze.

IDSOK zavádí celosíťové jízdenky

2020_zavadime_A4_okraje.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 10,25 MB

IDSOK rozšiřuje nabídku elektronických jízdenek

2020_ROZSIRUJEME_A4_okraje.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,22 MB

IDSOK uznává digitální verzi průkazu ISIC

2020_uznavame_A4_okraje.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 10,41 MB
Datum vložení: 2. 11. 2020 13:55
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2020 14:07

24. 11. 2020

zatazeno

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty 2 až -2°C.