Zákaz nakládání s povrchovými vodami

Městský úřad Zábřeh, jako věcně příslušný vodoprávní úřad, zakazuje nakládání s povrchovými vodami ze všech vodních toků a z nich napájených vodních ploch na území ORP Zábřeh.

Opatření obecné povahy – zákaz nakládání s povrchovými vodami se týká všech vodních
toků
a z nich napájených vodních ploch (nádrží, rybníků, koupališť…) na území ORP Zábřeh.

Za nakládání s povrchovými vodami, jejich odběr se považuje odběr povrchových vod pomocí technického zařízení (čerpadlo, trkač…). Odběr povrchových vod (nejde-li o obecné nakládání s povrchovými vodami) je podmíněné povolením k odběru povrchových vod vydaným vodoprávním úřadem.

Zákaz odběru povrchových vod se netýká odběratelů, kteří jsou svou výrobní činností přímo závislí na odběru povrchových vod, za předpokladu dodržení podmínek stanovených v rozhodnutích opravňujících odběratele nakládat s povrchovými vodami.

Zákaz nakládání s povrchovými vodami je vydán s okamžitou platností po jeho zveřejnění na dobu neurčitou.

VV-Zákaz nakládání s povrchovými vodami

VV_Zákaz nakládání s povrchovými vodami.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 193,17 kB
Datum vložení: 4. 5. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2020 9:48

7. 6. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky, v Čechách většinou zataženo a místy déšť. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách 15 až 19°C. Noční teploty 14 až 10°C.