Zábřeh - dopravní uzavírky v červenci

V červenci proběhne v úseku ulic Žižkova a Valová úplná uzavírka komunikace, která ovlivní průběh dopravy v centru města.

V různých částech města se pak řidiči setkají s částečnými uzavírkami, které potrvají od 7. do 10. července. Stavební úpravy vodovodu a kanalizace pak omezí dopravu na sídlišti Severovýchod.

Od 7. července do 10. července 2020 proběhne úplná uzavírka komunikace v úseku ulic Žižkova a Valová. Konkrétně od křižovatky s ulicí Školskou (od knihkupectví Patka) po křižovatku s ulicí Valová (bankomat Komerční banky). Přístup na Masarykovo náměstí bude zajištěn zobousměrněním ulice Komenského. Částečné uzavírky pak budou ve stejném termínu na ulicích Sušilova, Valová, Žižkova, Československé armády, Postřelmovská, Jiráskova, Havlíčkova, Skalička a Ráječek.

Důvodem těchto uzavírek je provádění záručních oprav po rekonstrukci kanalizace.

Bližší informace včetně vyznačení uzavírek a informací o změnách v autobusové dopravě jsou uvedeny na www.zabreh.cz

Datum vložení: 2. 7. 2020 11:50
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2020 11:53

24. 10. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 10 až 6°C.