Volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje a třetiny Senátu Parlamentu ČR

Ve dnech 2. a 3. října proběhnou v Jestřebí a Pobučí volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje a třetiny Senátu Parlamentu České republiky. Druhé kolo voleb do Senátu proběhne 9. a 10. října 2020.

Z důvodu hygienicko-protiepidemických opatření jsou voliči povinni se do volební místnosti dostavit s ochranou dýchacích cest, zároveň se jim doporučuje, aby si s sebou do volební místnosti vzali svoji propisku k úpravě hlasovacího lístku a důsledně dbali pokynů okrskové volební komise. Ochranu dýchacích cest je možné sundat jen na vyzvání volební komise z důvodu ztotožnění.

Voliči, kteří budou pobývat v době voleb v karanténě či nařízené izolaci z důvodu onemocnění COVID-19, mají tři možnosti zvláštního hlasování:

• hlasování z motorového vozidla u volebního stanoviště (tzv. drive-in hlasování)
  • hlasování v pobytovém zařízení sociálních služeb, které bylo uzavřeno
  • hlasování do zvláštní přenosné volební schránky

Podrobné informace k volbám naleznete na webových stránkách obce Jestřebí v menu Volby nebo na webových stránkách Ministerstva vnitra ČR.

Informační leták-jak volit

Volby_2020_-_Informacni_letak-jak_volit.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 533,19 kB
Datum vložení: 25. 9. 2020 10:36
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2020 14:00

31. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.