Úplná uzavírka ulice Na Křtaltě v Zábřeze

Pátek 29.května 2020, od 06:00 do 21:00 hod

Důvodem uzavírky je oprava železničního přejezdu a výměna kolejnic, vjezd bude povolen pouze vozidlům stavby.

Městská autobusová doprava Zábřeh - spoje linky 936 001 pojedou z autobusové zastávky (dále jen „AZ“) Zábřeh,,žel.st dále po ul. Československé armády na náhradní AZ Zábřeh,,MEP a dále s odbočením na ul. Tunklova na AZ Zábřeh,, Třešňová, a dále dle jízdních řádů. Nebude obsluhována AZ Zábřeh,,Na Křtaltě. Objízdná trasa je obousměrná.

Autobusům linky 932272 Zábřeh – Úsov – Klopina – Rohle – Uničov nebude umožněn průjezd a budou vedeny po objízdných trasách dle níže uvedeného:

Spoje č. 2 a 8 budou vedeny z AZ Zábřeh,,žel.st. po MK ul. Olomoucká, po silnicích 31519 a 315 ul. Československé armády na AZ Zábřeh,,MEP, po MK ul. Tunklova a ul. Třešňová, na silnici 31527 ul. Postřelmovská a dále po trase dle platné licence. AZ Zábřeh,,Na Křtaltě  nebude obsluhována a bude nahrazena stávající AZ Zábřeh,,MEP (ve směru na AZ Zábřeh,,aut.st.).

Spoj č. 10 bude veden ve směru od Leštiny po silnici 315 ul. Leštinská na AZ Zábřeh,,Na špici, po silnici 315 ul. Československé armády, dále ulicemi   Tunklova a Třešňová, na silnici 31527 v ulici  Postřelmovská, a dále dle platné licence. AZ Zábřeh,,Na Křtaltě  nebude obsluhována a bude nahrazena stávající AZ Zábřeh,,Na špici (ve směru na AZ Zábřeh,,aut.st.).

Uzavírka Na Křtaltě

2020-05-29-Uzavírka_Na_Křtaltě.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,68 MB
Datum vložení: 26. 5. 2020 8:42
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2020 8:48

28. 9. 2020

zatazenosdestem

Bude polojasno až oblačno, od JV během dne až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 7 až 3°C.