Tříkrálová sbírka 2021 - letos jinak

Tříkrálová sbírka 2021

Ve všech obcích v teritoriu Charity Zábřeh, tedy v zábřežském děkanátu, NEBUDOU koledníci FYZICKY KOLEDOVAT pochůzkou dům od domu. Charita Zábřeh využije nástroje připravené centrálně Charitou ČR: on-line kasičku a koledu.

Požehnání domovů „Kristus žehnej tomuto domu“ zprostředkuje Charita Zábřeh - také jinak: křídy budou k dispozici v kostelích, kde si je budou moci lidé vzít a domovy označit.

Jak bude sbírka probíhat:

• v zábřežském děkanátu nebudou koledníci fyzicky koledovat
  • Charita Zábřeh využije on-line formu - spustí se na www.trikralovasbirka.cz v polovině prosince (15.12.)

⇒přispět bude možné do virtuální kasičky (je preferován - dar bude možné posílat adresně Charitě Zábřeh, tím, že dárce uvede PSČ své obce); nebo dárce pošle dárcovskou sms: DMS KOLEDA 30, 60, 90 na číslo 87777

⇒na této stránce bude online připravena i koleda

• požehnání domovů  K+M+B+2021: požehnané křídy budou k dispozici v kostelích.

Kdo bude chtít…

⇒může si vzít křídu a svůj domov si označit

⇒může nabídnout druhým, že jim domov označí - tuto aktivitu  neorganizujeme, ale  navrhujeme; lidé mohou posloužit těm, kteří se pro křídu sami dostat nemohou, ale požehnání by rádi měli
(křídy budou v kostelích k dispozici již o vánočních svátcích)

Datum vložení: 14. 12. 2020 10:39
Datum poslední aktualizace: 14. 12. 2020 11:17

19. 1. 2021

zatazenosesnezenim

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení, během dne pod 300m srážky smíšené nebo i dešťové. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 2 až -2°C.