IDSOK-Mimořádná opatření dočasně omezí provoz autobusové dopravy

V souvislosti s uzavřením škol přistoupil Olomoucký kraj k dočasnému omezení některých autobusových linek. Ty od pátku 6. listopadu přejdou do režimu jarních prázdnin – nebudou vypravovány spoje, které obvykle sváží děti do škol a zpět.

Omezení se nyní dotknou pouze autobusových linek, jejichž objednavatelem je Olomoucký kraj. Hejtmanství tak chce zamezit plýtvání finančními prostředky na provoz spojů, které by jezdily prázdné. Vlakové dopravy se změny netýkají.
Informace o aktuálních jízdních řádech najdou cestující na webu CESTUJOK.CZ nebo IDSOK.CZ, případně si mohou zavolat na infolinku 588 88 77 88.

Datum vložení: 6. 11. 2020 9:46
Datum poslední aktualizace: 6. 11. 2020 9:49

26. 2. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, k večeru od severozápadu místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 4 až 0°C.