HZS Olomouckého kraje - Hasiči radí

HZS Olomouckého kraje - Hasiči radíTísňové volání

12. 2. 2018 Zobrazit více

MEGAFON - více než jen bezpečnost

MEGAFON - více než jen bezpečnostV souvislosti se zvyšujícími požadavky na bezpečnost obyvatel kraje zřídil Olomoucký kraj v rámci Programu prevence kriminality novou facebookovou stránku „Megafon – více než jen bezpečnost“.

13. 9. 2017 Zobrazit více

Mapový portál Mikroregionu Zábřežsko

Spuštěn mapový portál Mikroregionu Zábřežsko

14. 12. 2016 Zobrazit více

IDSOK - Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Od září se znovu zjednoduší cestování hromadnou dopravou. Občané ji budou moci jezdit s jedinou jízdenkou. Ta bude platit ve všech spojích objednávaných Olomouckým krajem,ale také městské hromadné dopravě v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šumperku, Zábřehu a Hranicích.

29. 8. 2016 Zobrazit více

Finanční správa - placení vybraných druhů daní

Informace k placení vybraných druhů daní od 1.3.2016

9. 5. 2016 Zobrazit více

KOMBI ZÓNA usnadní cestování v integrovaném dopravním systému

KOMBI ZÓNA usnadní cestování v integrovaném dopravním systémuOd 1. 7. 2015 mohou občané využít jízdenku KOMBI ZÓNA pro cesty vlakem, autobusem i městskou hromadnou dopravou, a to bez tarifních výjimek. Současné tarifní výjimky budou zrušeny. Cestující zaplatí stejné jízdné jako doposud.

10. 6. 2015 Zobrazit více

Motocyklový závodník Ferdinand Hroch, rodák z Jestřebí, který padl 7. května 1945

Motocyklový závodník Ferdinand Hroch, rodák z Jestřebí, který padl 7. května 1945Článek z celostátního měsíčníku pro veteránisty Motour Journal

29. 4. 2015 Zobrazit více